Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Web Tasarım Kursu İstanbul

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler!
Dinçer ASLAN / KARİYERİST WEB TASARIM UZMANLIĞI EĞİTİMİ.

Web Tasarım Kursu için çok araştırma yaptım. Neredeyse gitmediğim görüşmediğim eğitim kurumu kalmamıştı. Tam vazgeçeceğim noktada Kariyerist Academy ile tanıştım. Daha kapıdan girer girmez sıcacık bir karşılama ve güven hissine kapıldım işte tam benim istediğim bir eğitim kurumu diye ilk dakikalarda kararımı verdim. Yanılmadığımı ilerleyen derslerde fazlasıyla gördüm. Bu kurumda samimiyet, güven, gerçekten öğretme isteği ve sabrı her şey den önce geliyor. Asla ve asla öğrenemeyeceğim korkusu yaşamadan devam edeceğiniz tek kurum Kariyerist Academy.. Başta Nurdan Hocam olmak üzere emeği geçen tüm hocalarıma sonsuz teşekkürler.


Web Tasarım Kursu

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler!
İpek E. ASLAN / Kariyerist WEB TASARIM UZMANLIĞI.

Daha önce eğitime başladığım bir kurumda eğitimin ortasında kursun saat ve gününün değiştirilmesi ve sonuç olarak eğitimin tamamlanamaması ile ilgili sorun yaşamıştım. Kariyerist’e de bu kaygı ile başvurdum. Yaptığım görüşmede kurumun öncelikle kaliteli eğitim vermeye odaklandığını gördüm.Öğrenciyi sonradan yapılan değişiklikler ya da azalan öğrenci sayısı yüzünden mağdur etmeyecekleri garantisi vermeleri benim için önemliydi. Eğitimin kalitesinden ve eğitmenlerimden çok memnun kaldım. Teşekkürler...


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler. 
İrfan BARUTCU / Kariyerist WEB TASARIM UZMANLIĞI
 
Kariyerist Web Tasarım Kursunu bir forum sitesinde rast gele görüp aradım.
Her öğrenci gibi şüphelerim vardı başta. Hoca iyimi, öğrenebilecekmiyiz gibi.Grafik konusunda Nurdan Hocamız çok tecrübeli, sabırlı ve güleryüzlüydü.Hiçbirşey bilmediğim bir konuda sağlam bir temel atarak grafikerliğe doğru adımı atmamı sağladı.
 
Mehmet Noyan Hocamız HTML-CSS dersinde biliyorum sandığım birçok konuda bile bilmediklerimi öğretti.Web Tasarım Kursunda HTML5 formatında güncel konulardan ders görmemiz de ayrı bi güzel oldu.
Şuanda bir arayüz tasarımı yapıp HTML-CSS’e dökebilecek seviyedeyim.
 
Kısa ve öz olarak hem aldığım Web Tasarım Kursundan memnun kaldım hem de kişilik olarak samimi,muhabbeti düzgü insanlar tanıdım.
Herşey için teşekkürler KARİYERİST.
 
İrfan BARUTCU / Web Developer

 


Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler.
Esra DURMUŞ / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı

Grafik tasarım mezunuyum, alanımda uzmanlaşmak için ilgili kurslara gittim yeterli olmadığını düşündüm. Araştırmalarıma karşı tesadüfen Kariyerist Academy karşıma çıktı. İçimden bir ses oraya gitmemi söyledi ve gittiğime çok memnun kaldım keşke daha önceden başlamış olsaydım. Dersanadeki atmosfer gerçekten çok güzel, samimi ortam, hocalarımızla samimi dostluklar kurduk burada. Eğitim açısından gerçekten çok iyi. Bir grafik tasarımcının bilmesi gereken her şeyi öğrene biliyorsunuz. Grafik tasarımın temel ilkeleri olan renkler, tipografi, perspektif, eskiz bunlar tasarım için çok önemli ve bu bilgilerin hepsini öğreniyorsunuz. Eğer gerçek bir grafik tasarımcı olmak istiyorsanız bunları bilmesiniz. Proje dönemi her ne kadar zorlu süreç olsa da benim için çok eğitici oldu, çok şey öğrendim. Proje ile birlikte tasarım kurallarını öğrendim, bu gerçekten çok etkili oldu, çevremden, gittiğim iş görüşmelerinden çok güzel tepkiler aldım, iş görüşmelerinde çok etkili oldu. Çok beğenildi. Tasarımlarımın beğenilmesi en güzel başarımın kanıtıydı. Hocalarımın bana güvenmesi, beni daha da azimlendirdi söylenleri yaptım ve ben de sözümün arkadasın da durdum sabırla ve azimle başarıya ulaştım.Proje döneminde her kariyerist öğrencisi aynı sabrı göstermeli çünkü proje iş ararken çok önemli oluyor.
 
Kaliteli ve profesyonel eğitim almak istiyorsanız Kariyerist Academy’i tercih edin derim. Nurdan hocam, Melek hocam ve Volkan hocama çok teşekkür ediyorum. İnanmak başarmanın yarısıdır, eğer gerçek bir grafik tasarımcı olabildiysem Kariyerist Academy ailesi sayesindedir. Değerli hocalarımı ve kursiyer arkadaşlarımı tanıdığım için gerçekten çok mutluyum. Hepinizi seviyorum iyi ki varsınız.
 

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler 
Müge Yarkent ÜNALAN / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı 


Ben bir kaç yerde daha Grafik tasarım kursu eğitimi aldığım halde asıl gerçek öğrenimimi Kariyerist Academy’de yaşadım.Gerçek şu ki diğer aldığım eğitimler sertifika ve programa girişten ibaretti. Benim daha önceden ilgim vardı. Ancak gerçekten bilgi birikimim Kariyerist Academy’de kazandım. Oldukça verimli bir ders programları ve ilgili hocaları sayesinde hem programları öğreniyorsunuz hem de tasarım nedir, ne kadarı görsel ne kadarı tipografidir.
Devamlılık çok önemli kursa öyle diğer kurslar gibi kafanıza göre gidip gitmemezlik etmeyin çünkü gerçek bir okul gibi her günü değerlidir. Ayrıca proje çalışmalarıyla size gerçek bir iş deneyimi kazandırabiliyorlar.
Ben çok şey öğrendim Özellikle başta Nurdan Hocam, Volkan Hocam ve Melek Hocamdan ama dediğim gibi bu işte sürekli değişim gelişim söz konusu sizde çok çabalamalı ve kendinizi sürekli geliştirmelisiniz ayrıca kurs bittikten sonra bile hocaların yardımı devam ediyor sizinle arkadaş gibi olup hayat boyu desteğini alabileceğiniz arkadaşlarınız oluyorlar.
Ben hem çok şey öğrendim hem de çok keyif aldım kesinlikle Kariyerist Academy Grafik Tasarım Kursunu tavsiye ediyorum dediğim gibi birçok daha pahallı kurum sadece sizi para veren olarak görürüken burası gerçek bir sanatçı adayı olarak görüyor. Önemli olan da budur. 
Saygılarımla; Freelance Grafiker: Müge Yarkent Ünalan

 
 

İletişim Formu
Ad / Soyad*
Telefon*
E-mail*
İşyeri
Şube Seçiniz*
Bizi Nerden duydunuz?
Mesajınız