Sınırsız Eğitim Fırsatı Nedir?

2 YIL BOYUNCA SINIRSIZ EĞİTİM !

Kariyerist Eğitim Kartı Programı Nedir ?

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, Kariyerist Eğitim Kartı Programı, bugünün ve geleceğin en çok itibar gören ve en çok kazandıran mesleklerinde uzmanlaşmayı, mesleki gelişimde gereken yazılımları en yetkin ve hızlı düzeyde kullanmayı hedefleyen profesyoneller yetiştirmek için geliştirilmiş değer yaratan bir eğitim programıdır.

Neden “Kariyerist Eğitim Kartı Programı” ?

Teknojinin gelişimiyle hızla küçülen dünyanın en büyük güzü halini alan “bilgi” bireyleri hayatları boyunca daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak için vazgeçilmez bir güçtür. Artık ufak ya da büyük tüm şirketler yapılarında, iş süreçlerine daha hakim, konusunda uzman, yetkinliğini sertifikalarıyla kanıtlamış profesyonellerle çalışarak, rekabet üstünlüğü elde etmeyi istemektedirler. Bireyler ise iyi bir eğitim ile elde ettikleri alt yapı sertifika ve bilgi sayesinde daha fazla iş olanağına sahip olmaktadırlar.

Kariyerist Eğitim Kartı Programıyla sayısız eğitim öğretim avantajının ve üstünlüğünün yanı sıra, kişiselleştirilmiş zamanlamayla, daha ekonomik fiyata, çok daha kaliteli eğitim alarak, bilgi teknolojileri alanında  en geçerli mesleklerin sahibi olabileceklerdir.

Kariyerist modern, sıra dışı, konforlu, atölye eğitimi yaklaşımına uygun dizayn sınıflarda en güncel ve en zengin müfredatlarla, katılımcısını dünyanın en kazançlı mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlamaktadır.

Öğrenci koçluğu ile değer yaratan hizmet oluşturan Kariyerist, öğrencilerinin bireysel başarılarını destekler, yönlendirir, yön çizer ve aktif çözümler üretir. Katılımcıların mezuniyet sonrası yaşayacakları mesleki soru ve sorunlar konusunda düzenlenen periyodik seminerlere davet eder.


KARİYERİST EĞİTİM KART, GELECEĞİN İÇİN BU EĞİTİM ŞART !

Öğrencisiniz ya da hali hazırda bir meslek sahibisiniz ve bölümünüzden ya da işinizden memnun değilsiniz. Hiç durmayın ! Kariyerist Eğitim Kartı Programı ile yepyeni bir gelecek inşa edebilirsiniz.Elde edeceğiniz sayısız eğitim haklarının yanı sıra, 2 yıl boyunca bireysel eğitimlerden sınırsız yararlanabilir, İngilizce eğitimleriyle üstünlük kazanabilir, mesleğinizde rakiplerinizin önüne geçerek, sağlam bir kariyer başlangıcı yapabilirsiniz.


KARİYERİST EĞİTİM KARTI PROGRAMIYLA, GELECEĞİN MESLEKLERİNE…

Kariyerist Eğitim Kartı Programının sayısız eğitim avantajının yanı sıra, katılımcının bugünün ve geleceğin mesleklerine sahip olmasını, en yetkin, en donanımlı bilgilerle sektöründe yenilmez bir bilgi avantajı elde etmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Mesleki kariyer ve Kişisel Gelişimi destekleyen eğitimlerle profesyonelliği teoriden çok pratiğe dönüştürerek öğrenirler.Genel Bilgisayar Eğitimlerinden, Temel ve Teknik İngilizce Eğitimlerine kadar alacağı sınırsız eğitim programlarıyla geleceğe güvenle bakan Kariyerist katılımcısı uzmanlık ve yüksek bilgi avantajıyla sektöre atılabilir, tüm mesleki rakiplerinin önüne rahatlıkla geçebilir.


KARİYERİST EĞİTİM KARTI PROGRAMI AVANTAJLARI

Kariyerist Eğitim Kartı Programı Katılımcısı,  2 yıl boyunca Bireysel ve İngilizce eğitimlerinden sınırsız sürede dilediği kadar eğitim alma hakkına sahip olacaktır.

Kariyerist Eğitim Kartı Programı katılımcının eğitimlere daha ekonomik fiyata daha büyük avantajlarla, sınırsız sürede katılma hakkına sahip olacaklardır.

Kariyerist Eğitim Kartı Programı katılımcıları dilediği eğitim programını istediği herhangi kariyerist şubesinden dilediği saat ve seanslarla dilediği zaman alma hakkına sahip olacaklardır.

Kariyerist Eğitim Kartı Programı ile katılımcılar Uluslar arası sertifikalara sahip olacaklardır.

Kariyerist Eğitim Kartı Programı katılımcıları dünyanın en geçerli ve kazançlı mesleklerine “proje bazlı uygulamalı eğitim modeli” ile sahip olabilecekler. Teoriden çok pratiğe dayanan projeler üreterek sektöre uzmanlaşmış olarak başlayabileceklerdir.

Kariyerist Eğitim Kartı Programı katılımcıları Türkiye’nin bilgisayar eğitimlerinde lider Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinin eğitim garantörlüğünde İŞ ve STAJ PROGRAMIna dahil edilerek, işe yerleştirme hizmetinden öncelikli yararlanma hakkına sahip olacaklardır.

Kariyerist Eğitim Kartı Programı katılımcının eğitim programını satın aldığı tarihten itibaren değil, derse başladığı tarihten itibaren olacaktır.